Erotické Pomůcky Pro Muže & Ženy & Jedinečný Výběr

&article

 

Globální průmysl erotické pomůcky pro muže vyrostl ve významnou ekonomickou sílu s odhadovanou roční hodnotou přes 15 miliard dolarů. Toto číslo zdůrazňuje rozšířenou popularitu a poptávku po těchto intimních produktech po celém světě. Výzkumy ve skutečnosti ukazují, že vlastnictví erotické pomůcky pro muže již není specializovaným fenoménem; je stále běžnější, téměř polovina britské populace přiznává, že vlastní alespoň jeden z těchto produktů.

 erotické pomůcky pro muže

Tento společenský posun znamená otevřenější a akceptující přístup k sexualitě a sebevyjádření. To odráží rostoucí uznání, že sexuální potěšení s erotickými pomůckami pro muže a pohoda jsou nedílnou součástí zdravého a plnohodnotného života. Obliba erotické pomůcky pro muže není omezena na žádnou konkrétní demografickou skupinu; lidé všech věkových kategorií, pohlaví a prostředí používají tato zařízení jako nástroje ke zlepšení svého intimního zážitku.

Kolik lidí používá erotické pomůcky pro muže

V oboru erotické pomůcky pro muže došlo v posledních letech k výraznému posunu: uznání a obliba těchto zařízení roste a není divu, že „dobré vibrace“ vyvolávají značný rozruch. Nákup a používání erotické pomůcky pro muže je stále běžnější a zbavuje se stigmatu, které s nimi mohlo být v minulosti spojováno.

 

Výzkum provedený na Indiana University v USA poukazuje na široké využití erotické pomůcky pro muže, zejména vibrátorů. Podle jejich výzkumu tyto nástroje zvyšující potěšení použilo značné procento populace. Ve skutečnosti studie zjistila, že 53 % žen a 45 % mužů ve věku 18 až 65 let někdy použilo vibrátor. Tato rozšířenost zdůrazňuje, že vibrátory se již neomezují pouze na sexuální zábavu s erotickými pomůckami pro muže, ale staly se běžnou součástí intimního života mnoha lidí.

 erotické pomůcky

O to zajímavější je pozitivní vztah mezi používáním erotické pomůcky pro muže a zlepšením sexuálních funkcí. Mnoho lidí uvádí zvýšenou sexuální touhu, vzrušení a uspokojení, když začleňují tato zařízení do svého sexuálního života. Vibrátory jsou schopny přesně stimulovat erotogenní zóny a nabízejí úroveň potěšení a uspokojení, kterou je obtížné napodobit samotnou manuální stimulací.

Prospěch erotické pomůcky pro ženy

Bývalá zdravotní sestra Samantha Evans je spoluzakladatelkou a jednatelkou produkční společnosti erotické pomůcky pro ženy Jo Divine. Stále více klientů podle ní vyhledává erotické pomůcky, které pomohou při některých onemocněních:

 

„erotické pomůcky pro ženy mohou být užitečné při léčbě symptomů menopauzy, jako je vaginální atrofie; bolest a napětí v pochvě (kvůli vaginismu, vulvodynii, lichen sclerosus, léčbě rakoviny ženských pohlavních orgánů a chirurgii); neurologická onemocnění, jako je roztroušená skleróza; nedostatek vzrušení. a nízké libido.

 

Některé léky a erotické pomůcky pro ženy mohou také ovlivnit sexuální funkce a potěšení u mužů i žen, včetně léčby rakoviny, antidepresiv, antihistaminik, léků na krevní tlak a léků na srdce.

 

Doktorka Stephanie de Giorgio, praktická lékařka se specializací na zdraví žen, doporučuje používání erotické pomůcky pro ženy při některých zdravotních problémech.

 erotické pomůcky pro ženy

„Jednou z neočekávaných výhod používání erotické pomůcky pro ženy, kterou pozorovala studie u žen v menopauze, bylo zlepšení spánku a nočního pocení během menopauzy,“ říká. „Existují také určité důkazy, že používání erotické pomůcky pro ženy s dostatkem kvalitní vaginální lubrikace může pomoci zvýšit průtok krve do vaginální oblasti a zlepšit příznaky některých vaginálních onemocnění. Některé studie ukazují, že ženy preferují používání erotické pomůcky pro ženy. Vibrátory spíše než klinickější dilatátory, které jsou často předepisovány. Erotické pomůcky pro ženy mohou doplňovat další doporučené léčby, jako jsou lokální anestetické gely, léky a psychologická terapie.“

 

Erotické pomůcky dokážou vytvořit různé druhy sexuální stimulace, které mohou pomoci při snížených sexuálních vjemech, nízkém libido nebo neschopnosti užít si orgasmus.

 

„Používání tenkých erotické pomůcky pro ženy může pomoci natáhnout tkáně pochvy, aby umožnily bezbolestný průnik a vibrace zvyšují průtok krve do poševních stěn, podporují hojení, stimulují nervy a zlepšují lubrikaci,“ dodává Evans.

Польза erotické pomůcky pro muže

Muži mají řadu sexuálních problémů, které lze řešit pomocí speciálních erotických pomůcek. Patří mezi ně erektilní dysfunkce, předčasná ejakulace, nedostatek libida a pooperační problémy u různých stavů.

 

„Erotické pomůcky mohou muži pomoci udržet erekci déle, učinit ji stabilnější a také oddálit ejakulaci,“ vysvětluje Evans. „Speciálně navržené mužské vibrátory mohou mužům pomoci dosáhnout erekce a stimulovat nervová zakončení. Mohou také pomoci se zpožděnou ejakulací, protože nabízejí jiný sexuální zážitek než manuální masturbace.

 

de Giorgio souhlasí s tím, že tyto erotické pomůcky mohou být užitečné při léčbě mužské sexuální dysfunkce a dodává:

 

"Penilní odsávačky, které vám pomohou dosáhnout erekce, jsou k dispozici ke koupi a také na předpis, ale před použitím je nejlepší vyhledat lékařskou pomoc. -on a jsou používány ženami) jako nekonvenční způsoby, jak umožnit mužům pokračovat v pronikavém styku s partnerkou, pokud nemohou dosáhnout užitečné erekce s určitým úspěchem.

 

Úžasné zdravotní přínosy erotických pomůcek

„Používání erotické pomůcky pro muže ke zvýšení sexuálního potěšení a orgasmu vám může pomoci spát, posílit imunitu, zmírnit bolest, snížit stres a zlepšit výkon mozku,“ komentuje Evans. „A věk není překážkou. Jedna žena nám řekla, že svůj první orgasmus zažila v 70 letech pomocí erotické pomůcky pro muže. erotické pomůcky pro ženy mají na rozdíl od drog málo vedlejších účinků a mohou mnoha ženám pomoci užít si orgasmus klitorisu a bodu G, což také dělají.“ dříve možná nebylo dosaženo. Erotické pomůcky mohou také pomoci lidem nadále si užívat sexuální intimitu a potěšení, když není možný pronikavý sex.“

 

Erotické pomůcky pro muže pro páry mohou otevřít dialog o sexu a o tom, co mají rádi jednotlivě i společně.

 

„erotické pomůcky pro ženy mohou být něčím, co ještě nezkusili kvůli rozpakům nebo strachu z nákupu, ale je k dispozici odborná rada,“ říká de Giorgio, „a možná zjistí, že jejich sexuálnímu životu toto nové otevření jen prospěje.

 

Arotické pomůcky pro muže ve Státním zdravotnictví

"Pracuji se spoustou lidí, kteří je doporučují," říká Evans. „Erotické pomůcky pro muže“ jsou uznávány jako cenné „nástroje“ vedle tradiční lékařské péče. Mnoho poskytovatelů zdravotní péče (HCP) se zavázalo k normalizaci sexu pro své pacienty spíše než k jeho medikaci. Společně se zdravotníky jsme vytvořili zdravotní brožuru s erotickými pomůckami pro ženy, kterou mnoho lidí rozdává svým pacientkám.“

 

K tomu, aby se doporučení erotické pomůcky pro muže stala normou pro všechny zdravotníky, máme však ještě dlouhou cestu a mnozí z nich mají problém o sexu se svými pacienty mluvit.

 

„Myslím, že je nepravděpodobné, že erotické pomůcky pro muže budou dostupné na předpis pro muže a ženy,“ dodává de Giorgio, „protože zdravotnické prostředky musí být regulovány. Bylo by však velmi užitečné, kdyby zdravotníci začali diskutovat o sexuálních problémech během lékařských konzultací a umožnili lidem mluvit o svých potížích bez rozpaků.“

Jak vybrat ty správné erotické pomůcky pro muže

Výběr správných erotické pomůcky pro muže je rozhodujícím krokem k zajištění potěšení a bezpečí při intimních zážitcích. Při výběru erotické pomůcky pro ženy je důležité dát přednost výrobkům „šetrným k pokožce“ vyrobeným z materiálů jako je silikon, tvrzené sklo, kov nebo ABS plast. Tyto materiály jsou neporézní a snadno se čistí, čímž se minimalizuje riziko kontaminace škodlivými bakteriemi. Některé erotické pomůcky pro muže jsou naopak vyrobeny z materiálů, které mohou poškodit sexuální zdraví.

 

Například gumy erotické pomůcky pro ženy jsou porézní materiály, které mohou zachytávat bakterie a ztěžovat jejich důkladné čištění. V průběhu času mohou tyto materiály degradovat, což může vést k obavám o jejich strukturální integritu a bezpečnost. Latex je další materiál, kterému je třeba se vyhnout, protože u některých lidí může způsobit alergické reakce. Proto je rozumné se těmto materiálům při výběru erotické pomůcky pro muže vyhnout.

 

Kromě toho se důrazně doporučuje zakoupit lubrikant s vyváženým pH. Mazání zvyšuje pohodlí a snižuje riziko nepohodlí nebo zranění souvisejících s třením během sexuální aktivity. Použití lubrikantu kompatibilního s vámi vybranými erotickými pomůckami pro muže a přirozeným pH vašeho těla může pomoci zajistit příjemný a příjemný zážitek.

 

Je důležité si uvědomit, že při výběru erotické pomůcky pro muže byste měli brát ohled i na konkrétní zdravotní stav či potíže, které můžete mít. Pokud máte zdravotní problémy, které ovlivňují vaši sexuální pohodu, doporučuje se, abyste se jako první krok poradili se zdravotnickým pracovníkem, jako je například váš praktický lékař. Mohou poskytnout pokyny, řešit jakékoli zdravotní problémy a nabídnout poradenství přizpůsobené vašim individuálním zdravotním a bezpečnostním potřebám.

 

Kromě toho mohou být místní kliniky sexuálního zdraví cenným zdrojem rad a informací o sexuálním zdraví a wellness. Tyto kliniky mají často erudovaný personál, který může poskytnout poradenství v oblasti sexuálního zdraví, včetně bezpečného používání erotické pomůcky pro muže.

 

Lidem, kteří mají složité problémy související se sexuální funkcí, vztahy nebo psychickou pohodou, mohou psychosexuální poradci a vztahoví terapeuti nabídnout specializovanou podporu a vedení. Tito odborníci mohou pomoci řešit emocionální a psychologické aspekty sexuálního zdraví a navrhnout strategie pro zlepšení intimity.

 

Výběr bezpečných a vhodných erotické pomůcky pro muže pro vaše potřeby je tedy nezbytný pro zábavu a bez rizika. Upřednostňování materiálů šetrných k pokožce, lubrikantů s vyváženým pH a v případě potřeby konzultace se zdravotnickými odborníky jsou důležité kroky k podpoře sexuálního zdraví a pohody. Pamatujte, že existují zdroje a specialisté na podporu lidí se specifickými zdravotními nebo sexuálními problémy.

&article