LaK produkce

LaK produkce profesionálně zastupuje herce od roku 2009. Spolupráce s herci je založena na dlouhodobé bázi, důvěře a respektu a prolíná se všemi oblastmi jejich pracovního života – hledání vhodných příležitostí, vyhodnocování pracovních nabídek, hlídání termínů, sjednávání honorářů a podmínek při práci, komunikace s producenty, mediální servis ad. Baví nás to a jsme rádi, když to s námi baví i ostatní.

More Than Stars

Starám se o herce, kterých si vážím a o jejichž práci a výkonech nepochybuji. Řeším smlouvy, termíny a všechny starosti a pochybnosti, které jejich práce přináší. Pracovala jsem mnoho let ve filmové a reklamní produkci, což komunikaci mezi herci a produkcemi usnadňuje.

Míša Povolná

MYRNYX TYRNYX
Agentura Myrnyx Tyrnyx vznikla v roce 1998 jako pokračování alternativního vintage butiku. Namísto klasických přehlídek jsme pořádali módní happeningy. Našimi modely byli herci a osobnosti nacastované z ulice, skuteční lidé s unikátním stylem pocházející ze všech koutů světa.
Nedlouho poté začali progresivní režiséři požadovat právě tyto talenty místo tradičního výběru herců, a tak se zrodila agentura Myrnyx Tyrnyx.
S naší diverzitou rozbouráváme rasové a kulturní hranice českého zábavního průmyslu.
Jako kreativní castingová agentura se soustředíme na anglicky a česky hovořící přední herce, stejně jako na top modelky, performery a důkladný casting lidí „z ulice“. Úspěšně jsem nacastovali zahraniční i místní filmy, TV seriály a stovky reklam pro mezinárodní trh.
OF AGENCY

je agentura Kateřiny Oujezdské a Barbory Fabiánové, která se od roku 2013 zabývá exkluzivním zastupováním herců. Zprostředkovává komunikaci mezi herci, tvůrci, castingovými režiséry a producenty. Hercům poskytuje zázemí,  poradenství, právní servis, sjednávání honorářů a podmínek, řeší Intergram. Specializuje se na hledání talentů, nejen pro film. Producentům, tvůrcům a castingům zjednodušuje kontakt s herci, řeší termíny a závazky herců a všechny další podmínky spolupráce.  Nabízí a zastupuje herce, kterých si váží, a jejichž kvality garantuje.

Reset Actors

RESET ACTORS je agentura poskytující komplexní služby pro výkonné umělce. Poskytujeme profesionální zastoupení pečlivě zvolené skupině herců vždy s individuálním přístupem.

Staráme se o jejich závazky, komunikaci s produkcí, divadly a navigujeme je ve světě filmu, reklamy a divadla.

Petra Svarinská, majitelka agentury, působí ve filmovém a reklamním průmyslu od roku 1998 jako castingová režisérka. V roce 2002 stála u zrodu úspěšné castingové agentury Vivid casting. V roce 2009 pak založila hereckou agenturu RESET ACTORS.

Její největší vášní je zformovat novou generaci výjimečných herců a pomoci jim dosáhnout úspěchů nejen na místním trhu, ale také na mezinárodní úrovni.

 

2 MEDIA.CZ

Mediální a umělecká agentura 2media.cz vstoupila na český trh koncem 90. let a mezi jejími klienty jsou od počátku také renomovaní i začínající umělci. Během roku 2019 agentura rozšířila portfolio služeb o kompletní servis poskytovaný divadelním a filmovým hercům, fotografům, výtvarníkům, básníkům…

Cíl je jasný. Sdílet letité zkušenosti, kontakty či profesionální zázemí s lidmi, jejichž tvůrčí práce stojí za pozornost a podporu.

Poppy casting

Agentura Poppy casting je určena dětem od 6 měsíců do 15 let. Spolupracujeme s mnohými agenturami, produkcemi, televizemi a dabingovými studii při obsazování dětských rolí do filmů, seriálů, točených i focených reklam a dabingových spotů. Naším cílem je objevit talentované a zajímavé děti a poskytnout jim příležitost uplatnit se ve filmovém či reklamním prostředí.
Součástí této práce je také vzdělávání dětí formou herecké přípravy, naučit je jak se chovat před kamerou tak, aby je to bavilo a cítily se přirozeně. Každoročně pořádáme Letní filmový tábor Filmák, nebo různé dabingové a herecké workshopy.

Agenturu Poppy Casting založila herečka, produkční a dabingová režisérka Martina Popperová, která se od roku 2003 herecky podílela například na těchto projektech: Sametoví vrazi, Strážce duší, Ulice, To horké léto v Marienbadu, Žil jsem s cizinkou, Láska v Praze, Trapasy, Hop nebo Trop, Nepolepšitelný, Vyprávěj, Zdivočelá země, Seznam.cz…a další. Hrála v několika divadlech, jak v České republice tak i na Slovensku. Realizovala nahrávání mnoha mluvených TV a rádio spotů, jak herecky tak i režijně a produkčně.

 

SLOTHMACHINE

je herecká agentura a filmová produkce, kterou v roce 2004 založil režisér a producent Vladimír Michálek.
Tereza Sládková se současně stará o vybranou skupinu herců, které zajišťuje profesionální servis tj., zprostředkování komunikace mezi hercem a producentem, poskytování právního servisu, sjednávání honorářů, poradenství, řešení termínů a závazků, vytváří mediální obraz herce.

JARO HERCI

Zaměřujeme se výhradně na zastoupení mužských herců.

Naše agentura je synonymem profesionality a komplexního portfolia služeb v oblasti mužského herectví. Hledáte-li herce pro film, seriál, reklamu a např. i hlasovou tvorbu jsme pro Vás tou správnou volbou. Zastupujeme herce všech věkových kategorií, typů i etnik.

Naše dlouholeté zkušenosti, stabilní postavení na trhu, individuální přístup i smysl pro detail jsou zárukou úspěchu, ať už je váš umělecký nebo reklamní záměr jakýkoli…

Hercům zajišťujeme kompletní servis, díky kterému se mohou připravovat pečlivě na obsazené role a zaměřovat se na zdokonalování hereckých výstupů a sebeprezentace.

JARO KIDS

U nás nebude Vaše dítě jedním z mnoha, v JARO Kids je každé OSOBNOSTÍ.

Na reklamní, případně herecké kariéře pracujeme od úplného začátku, a to nás baví.

U všech námi zastupovaných umělců je samozřejmostí agenturou zprostředkované pracovní povolení, které je pro profesionální herecký výkon naprosto nezbytné.

Jsme výběrová agentura pracující na základě následně uzavřené exkluzivní smlouvy.

JARO HEREČKY

Jsme první herecká agentura na českém trhu zaměřená výhradně na profesionální ženské umělce.

Klademe důraz na široké spektrum, variabilní schopnosti a talent ženských umělkyň, které mají odbornou průpravu a zkušenosti díky probíhajícímu nebo dokončenému studiu hereckých oborů na uměleckých školách.

Zastupujeme herečky různých věkových kategorií, typů i etnik pro oblasti filmu, seriálu, reklamy, focených kampaní, dabingu nebo modelingu.

Kompletní servis během hereckého zastoupení umožňuje herečkám připravovat se pečlivě na obsazené role, zdokonalovat umělecký přednes i sebeprezentaci.

ZOOM TALENT AGENCY

Po rokoch praxe v produkciách a castingových agentúrach sme založili talentovú agentúru ZOOM TALENT AGENCY.

Zastupujeme slovenských profesionálnych hercov a herečky na báze exkluzivity.
Vyhľadávame pre nich pracovné príležitosti, staráme sa im o komunikáciu s produkciami, castingovými režisérmi a médiami, riešime im kalendáre, spravujeme ich profily na hereckých databázach, dohadujeme podmienky spolupráce na projektoch a zastrešujeme právny servis k zmluvám.

Naši herci su všetci nesmierne talentovaní a skvelí ľudia a naša vízia je dlhodobá spolupráca pri ich sprevádzaní na ich filmovej a televíznej ceste.

Vladimira & Veronika

AGENT4U s.r.o.

Kompletní zastoupení herců a hereček
Právní a smluvní servis
Komunikace s režiséry, produkcemi, castingovými a reklamními agenturami

Actory.cz

Herecká agentura Actory rozběhla svou činnost v lednu 2019 a v tuto chvíli zastupuje 17 herců a hereček. Sídlíme v Brně a zaměřujeme se na spolupráci s umělci, kteří jsou spojeni s moravským regionem. S ohledem na jejich individuálním požadavky jim zajišťujeme kompletní servis pro jejich práci u filmu, v televizi a reklamě. Dohlížíme na podmínky spolupráce s produkcemi, rozvrhujeme termíny a závazky a také, ve spolupráci s právníky, poskytujeme veškerý právní servis a poradenství.

Selma for Actors

Značka Selma for Actors vznikla v roce 2020 z potřeby oddělit několikaletou práci pro herce a jiné aktivity vzdělávání a poradenství v audiovizuální tvorbě, kterými se Selma Ročková ve své profesi zabývá.

Selma for Actors zastupuje profesionální herce i studenty herectví, poskytuje poradenství hercům nezastupovaným a spolupořádá workshopy a přednášky pro herce, kteří chtějí prohlubovat své umělecké i praktické schopnosti potřebné pro fungování v audiovizuální branži.

“Práci hereckého agenta vnímám jako most mezi produkcí a hercem, který zjednodušuje a urychluje vzájemnou domluvu a provozní komunikaci. Směrem k herci se jedná nejen o vedení kalendáře a další organizační a právní prvky, které jsou u každého agenta samozřejmostí, ale hlavně o odbornou a lidskou podporu a navigaci během všech stadií kariéry.“

Selma Ročková

 

Slaves Agency

Jako umělecká agentura jdeme svou vlastní cestou. A stejně tak chceme i rozvíjet a pečovat o talenty interpretů a umělců, kteří tak trochu vybočují a nezapadají do žádné zajeté škatulky soudobého českého showbyznysu. Pro ně samotné nejsme jen tichými úředníky. Namísto toho vytrvale a komplexně rozvíjíme jejich tvůrčí talent a nabízíme jim co nejširší škálu příležitostí, jak se uplatnit.

Podobnou péči prokazujeme i našim partnerům, kteří o námi zastupované umělce projeví zájem. Ať už přemýšlíte o spolupráci v podobě živého vystoupení, v oblasti reklamy, televize nebo filmu, náš tým se vám bude plně věnovat, aby vám vyšel plně vstříc.

Artagent

Již téměř 10 let pod názvem Artagent zajišťuje managerka Lenka Daňková komplexní servis exkluzivně zastoupeným hercům, které si pečlivě vybírá a váží si jich umělecky, ale hlavně i lidsky. S každým spolupracuje dle jeho individuálních potřeb, ale také vytváří mezi herci týmového ducha, aby se podporovali a vzájemně motivovali. Cílem je poskytnout rychlý a transparentní servis jak pro své herecké klienty, tak pro produkce a režiséry, kteří s nimi úzce spolupracují.  Díky předchozí práci v zahraničí běžně komunikuje i v angličtině nebo němčině a inspiruje se mezinárodními trendy. Proto také vzdělává i herce mimo svou stáj, aby se i herci bez agenta orientovali v praktických záležitostech spojených s výkonem uměleckého díla, byli soběstační a rozuměli smlouvám a podmínkám a uměli se propagovat. Artagent pomocí vzdělávání, transparentnosti, propojování a komunikace vytváří síť, aby se umělci a produkce měli na koho obrátit v případě, kdy si neví rady a potřebují pomoci.

Anna Miklošová – ACTORS MANAGEMENT

U divadla a na filmových placech jsem se vyskytovala už jako malá holka, dcera kameramana a kostýmní výtvarnice, vnučka dvou herců. Pozdější volba profese byla tedy zřejmá. Jako produkční jsem realizovala řadu reklamních i filmových projektů, jako producentka uvedla v život film Sama (2017, Otakar Faifr).
Přátelství s mnoha umělci plynule vyústilo v novou etapu mého života. Herecké profese si velice vážím proto jsem se rozhodla zastupovat herce. Díky pracovním zkušenostem i bezpodmínečné lásce k filmu a divadlu mám pochopení pro požadavky všech stran, od produkce po režii.
Do mojí agendy spadá sjednávání smluvních podmínek, organizace termínů, řešení právních otázek. Spolu se svým týmem tak hercům umožňujeme bezstarostnou koncentraci na jejich práci.

Actors.cz
je první ostravská herecká agentura. Vznikla v roce 2017, přičemž primární motivací Alberta Čuby a Lukáše Oramuse, zakladatelů agentury, byla chuť pomoci ostravským hercům, ale i studentům a absolventům ostravské konzervatoře, pomoci dosáhnout férovějších nabídek a podmínek při výkonu jejich umělecké činnosti.
Albert – herec, režisér, producent, spisovatel, zakladatel a principál Divadla MÍR, tvůrce a krotitel improvizační show Tři Tygři, od roku 2009 podniká v audiovizuální tvorbě. Albert garantuje vysokou odbornou úroveň služeb Actors.cz. Vzhledem k tomu, že si za svůj profesní život prošel již takřka vším, je našim hercům skvělým mentorem.
Lukáš – kdysi dávno právník, posledních 8 let působil v top managementu několika podniků, aby nakonec s partnery založil vlastní firmu na audiovizuální tvorbu. Lukáš se v Actors.cz stará o smluvní podmínky a pomáhá našim hercům s praktickými otázkami spojenými s výkonem jejich umělecké činnosti (web, showreel, bio, headshoty, daně aj.).
Mamma of actors

Za agenturou mamma of actors stojí Gabriela Dorantová, která se ve filmovém světě pohybuje více jak deset let.

Spolupráce mezi ní a jejími herci je založena na důvěře, loajálnosti, otevřené komunikaci a vzájemném posouvání vpřed.
NOCHI

NOCHI je butiková talentová agentura, která zastupuje vycházející hvězdy českého a slovenského filmu. Zaměřujeme se na umělce, kteří jsou výrazní nejen svým uměleckým projevem, ale i jako osobnosti, se kterými budete rádi spolupracovat.