ACTORSMAP je profesionální herecká databáze.

ACTORSMAP na jednom místě přehledně představuje české a slovenské herce, herečky, studenty hereckých škol a herecké agenty. Herce snadno vyhledáte podle zadaných kritérií (věk, jazykové schopnosti, speciální dovednosti atp.).

PRO HERCE Každý herec si na tomto webu může vytvořit vlastní aktuální profil, kterým se chce prezentovat filmovým profesionálům, castingovým režisérům a castingu. Jednoduše vytvoří profil s potřebnými informacemi, kontaktem,  fotografiemi, showreelem, představovacím videem či odkazem na webové stránky.

PRO AGENTY  Každý herecký agent má na tomto webu možnost efektivně prezentovat herce, které zastupuje. Jednoduše jim vytvoří profily s potřebnými informacemi, fotografiemi, kontaktem,  showreelem, představovacím videem či odkazem na jejich webové stránky.

PODPORA TVŮRCŮ  režisérů, castingových režisérů, castingu, producentů, produkcí, uměleckých projektů a především HERCŮ

POSLÁNÍ  Snadné vyhledávání a kontaktování herců. Snadná registrace a prezentace.

AKTUÁLNÍ HERECKÝ PROFIL  Každý si může snadno svůj profil aktualizovat prostřednictvím vlastních přihlašovacích údajů.

Díky anglické verzi webu je možné české a slovenské herce a herečky představit také zahraničním produkcím a producentům.

ACTORSMAP vznikla propojením pěti hereckých agentur, které chtějí na základě svých dlouhodobých zkušeností hercům pomáhat.

OF AGENCY / LAK PRODUKCE / RESET ACTORS  / MORE THAN STARS / MYRNYX TYRNYX

Projekt budeme dále rozvíjet a zdokonalovat.

ACTORSMAP mediálně spolupracuje s agenturou 2media.cz